ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΛΗΞΗΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ - "Καλοκαίρι 2004"

Τάξη Β'        Τάξη  ΣΤ΄       Τάξη  Β1

Τάξη  Δ2

Την τετάρτη 9Ιουνίου 2004 πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση λήξης του διδακτικού έτους από τους μαθητές όλων των τάξεων του Σχολείου.

Ήταν μια εκδήλωση γεμάτη... δροσιά, ομορφιά και χάρη, με χορευτικά, σκετσάκια ποιήματα και τραγούδια.

Στο τέλος τα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης κατασυγκίνησαν τους γονείς, τους δασκάλους και συμμαθητές τους, των μικρότερων τάξεων, με το αποχαιρετιστήριο πρόγραμμά τους. Τους ευχόμαστε καλή πρόοδο στο Γυμνάσιο.

Χαρούμενο Καλοκαίρι!!!

Ο μαθητής Κυριάκος Φυλακούρης, με τοσαντούρι του, πλαισίωσε τη καλοκαιρινή γιορτούλα μας παίζοντας νησιώτικους σκοπούς

Κατά την εκδήλωση εκτέθηκαν και οι εργασίες που υλοποίησαν οι μαθητές, στο πλαίσιο των Προγράμματων: 1) "ΕΥΕΛΙΚΤΗΣ ΖΩΝΗΣ, 2) ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ, 3) ΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ , 4)ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

Ο Κυριάκος παίζει σαντούρι!!!